AKSA Van’da yeni şubesini açıyor!

AKSA Van’da yeni şubesini açıyor!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.11.2023
43
A+
A-

Aksa Doğalgaz Van’da ikinci şubesini açıyor, geçtiğimiz yıllarda yetersiz gişe hizmeti ile yaşanan mağduriyetler artık sona eriyor.

Sıhke caddesi üzerinde yeni şube hazırlığına başlayan Aksa Doğalgaz daha iyi hizmet için çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

Talepler karşılık buldu: AKSA Van’da yeni şubesini açıyor! Aksa Doğalgaz Van’da ikinci şubesini açıyor, geçtiğimiz yıllarda yetersiz gişe hizmeti ile yaşanan mağduriyetler artık sona eriyor. Sıhke caddesi üzerinde yeni şube hazırlığına başlayan Aksa Doğalgaz daha iyi hizmet için çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıllarda yetersiz gişe hizmetiyle vatandaşların mağdur olmasına neden olan ve uzun uzadı kuyruklar oluşan Aksa Doğalgaz’da vatandaşlar sabahın erken saatlerinde kuyruğa girerek sıra almaya çalışıyor, gün boyunca doğalgaz işlemlerinin tamamlamaya çalışıyordu. Doğalgazın her geçen gün yaygınlaştığı kentte sadece bir şubesiyle hizmet vermeye çalışan Aksa Doğalgaz, mağduriyetleri bitirmek adına yeni bir şube açma kararı aldı. İpekyolu ilçesine bağlı sıhke caddesi üzerinde yeni şube açan Aksa Doğalgaz 4 gişe hizmeti ile her iki şubede hizmet ermeye devam edecek.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.