Arvas, Adaletsizlik yapmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz

Arvas,  Adaletsizlik yapmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.02.2024
5
A+
A-

Van’ın Erciş ilçesinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı törenle gerçekleştirildi. Açılışta konuşan AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdulahat Arvas, “Büyükşehir belediyesi olarak diğer belediyelerin de hak ve hukukunu koruyacağız. Adaletsizlik yapmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz” dedi.

Van’ın Erciş ilçesinde Vanyolu Caddesi’nde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. Programa AK Parti İl Başkanı Emre Güray, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalağan, İlçe Başkanı Muhlis Yeşilbaş, Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi Zahir Soğanda ile MHP İlçe Başkanlı Fatih Köroğlu, STK temsilcileri, muhtarlar, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“İLİMİZE VE İLÇEMİZE BİRÇOK HİZMET GETİRDİM”
Miting havasında gerçekleşen seçim ofisinin açılışında konuşan AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdulahat Arvas, ilçe belediyeleriyle uyum içinde çalışacaklarını söyledi. Arvas, “Büyükşehir belediyesi olarak diğer belediyelerin de hak ve hukukunu koruyacağız. Adaletsizlik yapmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Allah’ın izni ile adalet ve merhametten, doğruluk ve sadakatten, ihlastan ayrılmayacağız. 5 yıllık milletvekilliği sürecinde evimizi Ankara’ya taşımadık. İlimize ve ilçemize birçok hizmet getirdim. İnşallah aynı şevkle çalışacağız.” şeklinde konuştu.

AÇILIŞIN ARDINDAN ESNAF ZİYARETİ
Konuşmaların ardından Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdulahat Arvas, Erciş Belediye Başkan adayı Fatih Çiftçi ve AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, parti teşkilatıyla birlikte ilçe esnafını ziyaret ederek, talep ve önerileri dinledi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.