Başkan Adayı Yılmaz Kılıç: Van’ı kalkındıracak projelerini açıkladı

Başkan Adayı Yılmaz Kılıç: Van’ı kalkındıracak projelerini açıkladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.03.2024
2
A+
A-

Şehir İttifakı’nın Van İpekyolu adayı Yılmaz Kılıç, basın mensuplarıyla kahvaltıda buluşarak seçim öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Kılıç, İpekyolu ilçesinde 235 bin seçmen bulunduğuna dikkat çekerek, bunlardan 103 bininin oy kullanmadığını ifade etti. Ayrıca, basınla yapılan toplantıda İpekyolu Belediye Başkan adayı olduğunu belirten Kılıç, kapı kapı dolaştıklarını ve seçimi farkla kazanacaklarına olan inançlarını dile getirdi.


Şehir İttifakı’nın adayı Yılmaz Kılıç, Van’da Saadet ve Gelecek Partilerinin ortak adayı olarak seçimlere katıldıklarını söyledi. Kılıç, Van’ın uzun yıllardır değişmediğine vurgu yaparak, şehirdeki eksiklikleri ve hizmet sorunlarını çözmek için aday olduğunu belirtti. “Bu şehirde başka sahip aramayacağız. Bu şehrin sahibi bu halktır ve bu seçim halkın seçimi ve halkın geleceği seçimidir.” diyen Kılıç, seçimde şehrin 5 yılını düşünerek oy kullanılması gerektiğini ifade etti.

Van’ın diğer kentlere kıyasla geride kaldığını savunan Kılıç, projelerini ve planlarını anlatarak, Cumhuriyet Caddesi’nin kısmen trafiğe kapatılmasını, tramvay hattı geçirilmesini, Erek Dağı eteklerini imara açarak kenti daha güvenli bir alana taşımak gibi vaatlerde bulundu. Kılıç, ayrıca kırsal kesimlere de hizmet götüreceklerini belirtti.

Toplantıda 235 bin seçmenin bulunduğu İpekyolu ilçesinde 103 bin seçmenin oy kullanmadığına dikkat çeken Kılıç, seçim kampanyası sürecinde her kesime ulaşmaya çalıştıklarını ve İpekyolu’nu farkla kazanacaklarına inandıklarını ifade etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.