Başkan Takıs adaylığını açıkladı

Başkan Takıs adaylığını açıkladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.07.2023
15
A+
A-

Van’da yıllardır ilçe belediyesinde başarılı işlere imza atan Feqîye Teyran Kültür Sanat Spor Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muammer Takıs yerel seçimlerde İpekyolu Belediye Başkanlığı adaylığını açıkladı.

İpekyolu İlçesine bağlı tüm mahallelere hakim olan ihtiyaç ve sorunların çözümü için yıllardır çalışan Van’ın tanınan isimlerinden biri olan Muammer Takıs Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde yıllardır hizmet verdiği İpekyolu Belediyesinde bu defa başkanlığa adaylığını bırakarak Van halkına hizmet etmeyi hedefliyor.

“DEĞİŞİM ŞART”

Bağımsız adaylığını açıklayan Takıs, “Bugün Yerel seçimlerde İpekyolu Belediyesi için adaylığımı bırakmış bulunmaktayım. Tek amacım ve gayem yıllardır aslında yaptığım şey, bu kent için bir şeyler yapabilmek, bu şehrin işsizliği, üretimi, sorun ve sıkıntıları için çevre yolunu tamamlamak için, trafik sorununu minimum seviyede düşürmek için adaylığımı bırakıyorum. Van’ımız için hayırlı olsun, bu şehirde değişim şart ve bu değişimi yapabiliriz, halkımızın, seçmenimizin desteğiyle bu değişimi gerçekleştirebilir ve daha yaşanabilir bir Van’ı el birliğiyle oluşturabiliriz” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.