Bozkaya’dan Gazeteciler Günü mesajı

Bozkaya’dan Gazeteciler Günü mesajı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.01.2024
Düzenleme: 10.01.2024 11:49
12
A+
A-

AK Parti Erciş Belediye Başkan aday adayı Emrah Bozkaya, Basın Mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı.

AK Parti Erciş Belediye Başkan aday adayı Emrah Bozkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bozkaya, mesajında gazetecilerin demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu belirterek, “Gazeteciler, halkın haber alma hakkını yerine getiren, toplumun gözü ve kulağıdır.” dedi. Mesajında, gazetecilerin toplumu doğru bilgilendirilmesi ve kamuoyunun oluşturulmasında önemli bir rol oynadığını belirten Bozkaya, “Demokrasiye ve millet iradesine sahip çıkan, ülkemizin milli ve manevi değerlerine saygılı, gazetecilik mesleğini tarafsız ve ilkeli bir şekilde icra eden değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Bozkaya, “Dünyanın her yerinde gece gündüz demeden insanlara doğru haberi ulaştırmak ve bilgilendirmek için çalışan çabalayan Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Dilerim ki kalemleri hep haktan ve doğrudan yana kullanılır” ifadelerine yer verildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.