Bu ödül Dayanışma için

Bu ödül Dayanışma için
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.08.2023
55
A+
A-

Van Edremit Kızılay Şubesi, 12 Ağustos Cumartesi günü, deprem zamanında gösterdikleri büyük destek ve fedakarlık için gönüllülere anlamlı bir teşekkür etkinliği düzenledi.

Yapılan anlamlı etkinlikte, Van Edremit Kaymakamlığı tarafından Kızılay Şubesi’ne verilen teşekkür belgeleri ve Türk Kızılay Van Edremit Eski Kadın Teşkilatı Başkanı Esranur Düzen’e çiçek ve plaket sunuldu.

Depremin yıkıcı etkilerine karşı hızlı ve etkili müdahalede bulunan, yardım dağıtımında özveriyle çalışan ve toplumun ihtiyaçlarına cevap veren gönüllüler, Van Edremit Kızılay Şubesi’nin çalışmalarına önemli katkılarda bulunmuştu.

Bu anlamlı etkinlik, gönüllülere Van Edremit Kaymakamlığı tarafından verilen teşekkür belgelerini dağıtmak ve bu örnek dayanışma ruhunu takdir etmek amacıyla gerçekleştirildi.

Etkinlik, saat 11:00’da Van Edremit Kızılay Şubesi’nin merkezinde düzenlendi. Şube Başkanı Rahmi Başak ve Yönetim Kurulu üyesi Muammer Takıs, etkinliğe katılarak gönüllülere desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Şube Başkanı Rahmi Başak Konuşmasında; Bugün burada sizlerle olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Deprem zamanında sergilediğiniz özveri, dayanışma ve yardımseverlikle Van Edremit Kızılay Şubesi olarak gerçekten büyük bir aileyiz. Sizler, topluluğumuza umut oldunuz, zor zamanlarda yanımızda oldunuz ve bu teşekkür belgesi sadece bir kağıt parçası değil, kalbimizin en derinlerinden gelen minnettarlığımızın bir ifadesi” dedi.

Türk Kızılay Van Edremit Eski Kadın Teşkilatı Başkanı Esranur Düzen, etkinlikte yaptığı önemli çalışmalar için de çiçek ve plaket ile onurlandırıldı. Etkinlikte plaketi, Van Edremit Kızılay Şubesi’nin şube başkanı Rahmi Başak tarafından Esranur Düzen’e takdim edildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.