Edremit’te Okula Başlayanlara Kırtasiye Desteği

Edremit’te Okula Başlayanlara Kırtasiye Desteği
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.03.2024
7
A+
A-

Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, ‘Okula Merhaba Projesi’ kapsamında ilkokula başlayan Edremitli öğrencilere kırtasiye desteği vereceklerini söyledi.

Belediye başkanlığını yürüttüğü 5 yıl boyunca eğitim alanında çeşitli hizmetler sunan Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, bu desteklerine yenilerini de eklemeyi ihmal etmiyor.

Adaylık sürecinin başlangıcı ile birlikte kamuoyuna açıkladığı projelere her geçen gün ilgi duyulurken, vatandaşlar projelerin detayları ile ilgili ise Başkan Say’ı her platformda soru yağmuruna tutuyor. Seçim ziyaretleri kapsamında projeleri ile detayları veren Başkan Say, Edremit’te eğitim öğretim hayatına başlayacak olan öğrencileri de unutmadı.

Başkan Say, “Edremit Belediyesi olarak eğitime her zaman destek verdik. Önümüzdeki dönemde de görevde kalmamız ile birlikte bu desteklerimizi artırarak devam ettireceğiz.

Bu aynı zamanda vatandaşlarımızla bizim var olan bağımızın artması adına önemli. Geleceği çok önemsiyoruz. Geçmiş yıllarda özellikle eğitim alanında yapmış olduğumuz atılımlar herkesçe bilinmektedir. Yeni dönem için yine eğitim ile ilgili bir sürü projemiz bulunmaktadır. Bunlardan biri de ilkokula yeni başlayacak olan yavrularımızın kırtasiye desteği vereceğiz. Hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.