Emrah Bozkaya: Erciş’i İl Yapmaya geliyoruz!

Emrah Bozkaya: Erciş’i İl Yapmaya geliyoruz!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.12.2023
226
A+
A-

Van Erciş Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Bozkaya seçim öncesi çarpıcı açıklamalarda bulunarak “AK Belediyecilik ile ilçemizi tanıştırmaya, İl olma yolunda büyük bir adım atmaya geliyoruz. Erciş’i İl yapmaya geliyoruz” dedi.

Van Erciş Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Bozkaya seçim sonrası hayata geçireceği projeleri; AK Parti Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk, Kayhan Türkmenoğlu, Ak Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Fatih Çiftçi ve Ak Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu başkan yardımcıları ile paylaştı.

31 Mart yerel seçimlere kısa süre kalırken seçim heyecanı Van’da devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında partilerin adayları açıklaması beklenirken Erciş ilçesinden adaylık bırakan güçlü isim Emrah Bozkaya Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk, Kayhan Türkmenoğlu, Ak Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Fatih Çiftçi ve Yerel Yönetimlerden sorumlu başkan yardımcılarını ziyaret etti. Ziyarette ilçeye yönelik projelerini anlatan Bozkaya ; Alt yapı,üst yapı,ulaşım,istihdam, sosyal etkinlik faaliyetleri ve mega projeler ile birlikte Erciş’te yeni dönemin başlayacağını söyledi.

“ERCİŞ’İ İL YAPMAYA GELİYORUZ”

Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan Bozkaya, “Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Aday Adaylığı sonrası Milletvekillerimiz ve Ak Parti Genel Merkezimizi ziyaret ettik. Tabi ziyaretlerimiz bununla sınırlı kalmayıp Erciş ilçemizde hizmet eden kamu kurum ve kuruluşlarımız ile birlikte sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerimizi sürdürüyoruz, ilçemiz ile ilgili fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Daha yaşanabilir bir Erciş için aday olduk. AK Belediyecilik ile ilçemizi tanıştırmaya, İl olma yolunda büyük bir adım atmaya geliyoruz, Erciş’i İl yapmaya geliyoruz” dedi.

“İLÇEMİZİ ŞAHLANDIRACAĞIZ”

Eğitim, Sağlık, Ulaşım, Spor, Alt yapı, Üst yapı, Turizm, İstihdam ve benzeri birçok alanlarda projelerimizi hazırlayarak ilçemiz için hizmet etmeye talip olduk diyen Bozkaya, “Halkımız için durmadan yorulmadan çalışacağız, Hayalimiz hedefimizdir ve Erciş yapılacak tüm yatırım ve çalışmaları ziyadesiyle hak eden bir ilçemizdir. Halkımızla birlikte el ele vererek hizmetlerimiz ile ilçemizi şahlandıracağız” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.