Güngören ailesinden taziye teşekkür mesajı

Güngören ailesinden taziye teşekkür mesajı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.11.2023
53
A+
A-

Güngörer ailesi aile büyükleri Ünlü Türk Sanatçı Lütfü Güngörer vefatı dolayısıyla cenazeye katılan ve taziyede bulunanlara teşekkür etti.


Geçtiğimiz günlerde Ankara’da ikamet ettiği evinde hayatını kaybeden Ünlü Türk Sanatçı Lütfü Güngörer için Yeğeni Asuman Çelik, Eşi Ayşe Güngörer, çocukları Sedat Güngörer ve Vedat Güngörer bir taziye mesajı yayınladı.


Güngörer Ailesi tarafından yayımlanan taziye teşekkür mesajında, “ Sevgili büyüğümüz Lütfü Güngörer’in ani vefatı nedeniyle büyük acımızı paylaşan, bizleri bu kederli günümüzde yalnız bırakmayarak cenaze törenimize katılan, telefonla, mesajla yada sosyal medya aracılığıyla taziyelerini bildiren ve acımıza ortak olan tüm hemşerilerimiz, dost ve arkadaşlarımıza göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı sonsuz minnet ve şükranlarımızı sunar, teşekkür ederiz.

GÜNGÖRER VE ÇELİK AİLESİ


“LÜTFÜ GÜNGÖREN KİMDİR”
Lütfü Güngörer, renkli kablolarla 1964 yılında, şoför olarak çalıştığı PTT’de tanıştı. Resim Heykel Sanatını tek malzeme olarak renkli telefon kablolarını kullanan sanatçı, boya veya yapıştırıcı malzeme kullandı.


Lütfü Güngörer’i Dünya Sanatçılar Kataloğu’na taşıyan ve ABD’de yapılan Uluslararası Heykel Organizasyonu’na 180 heykelciyle beraber iki kez çağrılmasına neden olan koleksiyonu, yaklaşık 100 eserden oluşuyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.