Güzellik uzmanı Kaval, Van Adına Hem Ödül Alacak Hem De Adına Kütüphane Yaptırılacak

Güzellik uzmanı Kaval, Van Adına Hem Ödül Alacak Hem De Adına Kütüphane Yaptırılacak
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.07.2024
38
A+
A-

Van’da güzellik alanında yaptığı başarılı çalışmalarla ismini duyuran ve alanında uzman kadrosuyla hizmet veren Medya Güzellik Merkezi’nin sahibi Gurbet Kaval, şehrin tanıtımı için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Van’da son dönemlerde güzellik anlamında başarılı çalışmalara imza atarak önceliğini müşteri memnuniyetine adayan Güzellik Uzmanı Gurbet Kaval Van adına katıldığı yarışmalardan da birinciliklerle dönmeye devam ediyor. Kaval 81 il içinde yapılan yarışmaların yanı sıra yurt dışında yapılan güzellik yarışmalarına da katılarak Van’ı temsil ediyor. Katıldığı yarışmalardan ödül alarak dönen Kaval bu defa katılacağı yarışmadan ödülle ayrılmanın yanı Van’a birde kütüphane desteği aldı.

Kaval geçtiğimiz günlerde Tatvan’da katılığı yarışmanın sıra 13- 14- 15 Aralık Paris programına, 4-5-6-7 Kasım Master Class yarışması, 28-31 Ekim Antalya Baharda Güzellik Şenliği ve Ödül galası programlarına katılarak Van’ı temsil edecek. Kaval bu yarışmaların ardından Moskova’da düzlenecek yarışmada yerini alacak.

Gurbet Kaval, yaptığı açıklamada, Van adına çeşitli ödül programlarına ve yarışmalara katılarak şehri ulusal ve uluslararası platformlarda temsil etmekten büyük gurur duyduğunu belirtti. Kaval, Paris, Antalya, İstanbul, İzmir ve Moskova gibi önemli şehirlerde düzenlenen yarışmalarda Van’ı temsil ettiğini ve bu yarışmalarda ödüller kazandığını söyledi. Ayrıca, Van’da kendi adına bir kütüphane yapılacağını müjdeleyen Kaval, bu tür çalışmaların şehrin kültürel ve sosyal gelişimine katkı sağlayacağını ifade etti.

Kaval, şu ifadeleri kullandı: “Van adına bu çalışmaları yapmaktan büyük gurur duyuyorum. Katıldığım her yarışma ve programda, Van’ın adını en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Kazandığımız ödüller ve yapılan projelerle şehrimize katkı sağlamak beni çok mutlu ediyor. Van’ın tanıtımı ve gelişimi için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim.”

Gurbet Kaval, güzellik merkezi olarak sundukları hizmetlerle de Van’ın adını duyurduklarını ve şehirdeki kadınlara güzellik ve bakım alanında en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirtti. “Van’ın tanıtımı ve gelişimi için bu tür projeler çok önemli. Şehrimiz adına daha birçok projeye imza atmak istiyoruz. Van’ın adını duyurmak ve geliştirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” diye ekledi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.