Liderler Van’a geliyor

Liderler Van’a geliyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.04.2023
98
A+
A-

14 Mayıs seçimleri öncesi siyasi parti kadın liderleri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş ve Yeşil Sol Partisi Milletvekili Adayı Pervin Buldan’ın ardından Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da Van’a geliyor.


Van’da seçim maratonu tüm hızıyla sürüyor. Bir taraftan Milletvekili aday ve aday adayları seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürürken öte yandan siyasi parti liderleri Van’a gelerek vaatlerini dile getirip destek istiyor. Geçtiğimiz günlerde siyasi parti kadın liderleri Van’ı ziyaret ederek kentte ikamet eden kadınları ziyaret edip 14 Mayıs seçimlerinde destek isterken oy potansiyeli en yüksek olan iki Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, ardından Cumhurbaşkanı ve yeni dönem Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’da Van’a geliyor.


BEŞYOL MEYDANINDA MİTİNG YAPILACAK

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Van’a çıkarma yapacak.


CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu çeşitli programlara katılmak üzere Van’a geliyor. 2 Mayıs’ta Van’a gelecek olan Kılıçdaroğlu, İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte mitinge katılacak. Beşyol Meydanı’nda gerçekleşecek miting, saat 15:00’de başlayacak.

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2 Mayıs tarihinde Van’a gelmesi Genel Merkez tarafından açıklanırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ise 6 Mayıs ila 10 Mayıs arası Van’da olması bekleniyor. Yeni Doğu Gazetesi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.