TOKİ Van’da uygun fiyata konut satıyor

TOKİ Van’da uygun fiyata konut satıyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.12.2023
6
A+
A-

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Van’ın da aralarında olduğu 32 ilde açık artırma ile konut ve iş yeri satışı yapacak. Yüzde 25 peşinatla konut ve iş yeri satışı uygun fiyatlarla bugün başlıyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Van’ın da aralarında bulunduğu 31 ilde 196 ev ile 28 ilde 192 iş yerini açık artırma usulüyle satıyor. Ucuz konut fırsatı sunan kampanya bugün ve yarın yapılacak.

TOKİ 32 şehirde 169 konut ve 28 ilde 192 iş yeri için açık artırma ile satış gerçekleştiriyor. Konuyla ilgilenenler konutlara, %25 peşinat 72 ay vade ile iş yerlerine ise %25 peşinat 48 ay vade ile sahip olabilecekler.

TOKİ VAN KONUT SATIŞI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE NEREDE?

Van ve 31 ilde 169 konut, 28 ilde ise 192 iş yerini açık artırma ile satışa sunuyor. Ucuza ev sahibi olma fırsatı sunan açık artırma, konutlar için 13 Aralık 2023 Çarşamba (bugün), iş yerleri için 14 Aralık 2023 Perşembe (yarın) günlerinde saat 10.30’da yapılacak.

Açık artırma, Ankara The Green Park Hotel Çukurambar ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Yanı sıra internetten de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek.

TIKLA BAŞVUR

TOKİ KONUT SATIŞI YAPILAN İLLER

Konutlar; Van, Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Yozgat ve Zonguldak illerinde olacak.

İş yerleri; Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon illerinde olacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.