Van YYÜ’de Kara Eski Fırın ve Cafe Açıldı

Van YYÜ’de Kara Eski Fırın ve Cafe Açıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.01.2023
244
A+
A-

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) yerleşkesinde Kara Eski Fırın ve Cafe açılışı, çok sayıda protokolün katılımıyla gerçekleşti.


Van YYÜ 120 Kahraman Çocuk Caddesinde hizmet vermeye başlayan Kara Eski Fırın ve Cafe, huzurlu ferah bir ortamda birbirinden lezzetli tatlı ve kahve çeşitlerini başta öğrenci ve akademisyenler olmak üzere, Van halkının beğenisine sunuyor. Her bütçeye uygun ürünlerin sunulduğu Kara Eski Fırın ve Cafe’de ziyaretçiler, damak tadına göre lezzet buluyor. Görkemli açılışı gerçekleşen Kara Eski Fırın ve Cafe işletmenin Yönetici Koordinatörü İzzet Teker, işletme hakkında açıklamada bulundu. İşletmenin yönetici koordinatörü Teker, “Van YYÜ öğrencilerine, öğretim üyelerine ve üniversitede ikamet eden bütün vatandaşlarımızın rahatlıkla hizmet görebileceği Kara Eski Fırın ve Cafe adında bir işletmeye ev sahipliği yapmış bulunmaktayız” dedi.

“Çeşitlerin tümü kendi üretimimiz”
Damak tadına uygun ürünlerin tamamının kendi üretimleri olduğunun altını çizen Teker, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kendi ürettiğimiz ürünlerimizi müşteriye sunuyoruz. Firmamıza ait imalathanemiz mevcuttur. Fırın ve kafemizin arka bölümünde yer alan imalatımızda üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Yaş pasta, kuru pasta, simit çeşitleri, tatlı çeşitleri, kuru pasta ve birçok ürünü imalathanemizde üretmekteyiz. İşletmemizle ilgili ve aynı zamanda üniversitemizi de ilgilendiren bir konuya da değinmek istiyorum; Bu güne kadar bu konseptle üniversitede açılmamış bir işletmenin açılışını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Mükemmel hizmetlerimiz olacak. Ekibimiz çok tecrübeli. İşletme sahiplerinden olan Sezer beye ve diğer ortaklarına teşekkür ederiz.”

“Şık bir tasarım sunmaya çalıştık”
Kara Eski Fırın ve Cafenin İç Mimarı Dilan Sönmez ise “Burayı tasarlarken özellikle şehir dışından gelen öğrencilerimize, hocalarımıza ve tüm değerli misafirlerimize evlerindeki sıcacık ortama aratmayacak konforlu, estetik, şık bir tasarım sunmaya çalıştık. Benimle beraber çalışan tüm ekip arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

“Ürünlerimiz günlük taze çıkıyor”
Kara Eski Fırın ve Cafenin İşletmede ürün hazırlama ustası Roşat Öztunç da “Burada çalıştığım için çok mutluyum. Kurabiyelerimizi ve diğer ürünleri imalathanede üretiyoruz. Burada hazır bir malzeme kullanmıyoruz. Ürünlerimize güveniyoruz.” şeklinde konuştu.


Görkemli açılış törenine katılan Van TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yılmaz, “İş Yeri Siftah Sertifikası”nı İşletme yönetici Koordinatörü İzzet Teker’e takdim etti.

Açılışa Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yılmaz ve Genel Sekreteri Cengiz Aras, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kamu kurum yöneticileri, işletme yakınları ve öğrenciler katılım sağladı. Van Haber

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.