Van’da 11 ilçede elektrikler kesilecek!

Van’da 11 ilçede elektrikler kesilecek!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.11.2023
10
A+
A-

Van’da 13. 11. 2023 Pazartesi günü için bakım onarım çalışmaları kapsamında yapılacak elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler açıklandı. VEDAŞ tarafından yayımlanan duyuruda Van’da 11 ilçede elektrikler kesilecek.

Van Hafta başına enerjisiz gidiyor. Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada, 11 ilçede elektrikler kesilecek. Sabah saat 09:00’da bakım onarım çalışmaları kapsamında kesilecek elektrikler saat 17:00’da geri bırakılacak. İşte elektrik kesilecek ilçe ve mezralar…

İPEKYOLU

“Ortanca, karakoç, gövelek, ırgat, yukarı güneyce, ağzıkara, aşağıçitli, baklatepe, değirmenarkı, arıtoprak, kaymaklı,erçek, çalımlı, aktaş, beşçatak,yalınağaç, dibekli,yatıksırt”planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. ağzıkara-yatıksırt-yukarı güneyce-aşağı güneyce-dibekli mahalleleri”planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. Şerefiye mahallesi ve buna bağlı sokaklar planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. Cumhuriyet ve hafiziye mahalleri ile bağlı çınar sok.-eski cezaevi cad.-nalbantoğlu sok.- emniyet 2 çıkmazı- çalık sok.-nalbant sok planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

GEVAŞ

Selimiye Mah.; Nurşin cd, İbrahim ilhan sok, dalkılıç sokak, gökler sok. Okan sok, kaçmaz sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

GÜRPINAR

Hamurkesen-polat petrol-Tuşba inş-muhammed çiftçi tr-ortaköy su deposu-hamurkesen gsm trışıkpınar- ışıkpınar ilköğretim tr-hacıköyde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. Uzungedik çılğın mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BAHÇESARAY

Kartal mahallesi tr-1 çıkışında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BAŞKALE

Kovalıpınar, dereiçi, beşocak, keçilioba, il, aydemir, çakırdoğan, testili, doyum, yukarıdallı, aşağı, dallı, deringeçit, beşocak, kesendere, akçalı, uludurak, köyleri ve aydemir karakolunda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

TUŞBA

Ağartı ayanıs mahalesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

EDREMİT

Dönemeç mahallesi şehler mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

MURADİYE

Ünseli mahallesi akkuşlar küme evlerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

SARAY

Sırımlı köyünde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ÇATAK

Sırmalı köyü, dokuzdam köyü ve bunlara bağlı aşağı uşak, yolgeçen, dönemeç, şahpur, küllüce, beğendik, dursunlar ve gelincik mezraları. Planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ÇALDIRAN

Recep Tayyip Erdoğan mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ÖZALP

Gültepe köyü planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.