Van’da aydınlatma direklerine zarar veren kişiler kameraya yakalandı

Van’da aydınlatma direklerine zarar veren kişiler kameraya yakalandı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.09.2022
99
A+
A-

Van’da değişim ve dönüşüm projesi kapsamında şehrin ana ve ara sokaklarına Belediye tarafından yaptırılan sokak aydınlatma direklerine zarar vererek elektrik malzemelerini çalan iki kişi kameralara yakalandı.


Van’ın İpekyolu İlçesi Doğu Caddesi mevkiinde bulunan inşaatçılar sokağında sokak aydınlatma direklerine zarar veren iki kişi güvenlik kameralarına yakalandı. Uzun zamandır kentin değişik noktalarında aydınlatmadan parça çalarak, direklere zarar veren iki şahıs Van life isimli sosyal medya hesabının takibi üzerine kanıtlandı.


Sosyal medya hesabı üzerinden durumu kamera kayıtlarıyla kanıtladıklarını ifade eden Van Life sosyal medya platformu “Geçtiğimiz gün ışıklandırma direkleri ile yaptığımız paylaşımın peşine düştük ve kamera kayıtlarıyla 4/09/2022 yeni görüntülere rastladık. Van’ın İpekyolu’na bağlı İnşaatçılar sokağında ışıklandırma direklerine zarar verenler tekrardan aynı yerde zarar verip çaldılar. Bu sabah bize gelen görüntülerden sonra kamera kayıtlarında bu görüntülere rastladık. Geçen hafta yazdıklarım dikkate alınmadı ve bu hafta aynı olay yaşandı, fazlasıyla. Mecburiyetten mi yoksa alışkanlık mı” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.