Van’da birleştirici ittifak!

Van’da birleştirici ittifak!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.12.2023
8
A+
A-

31 Mart yerel seçimler kısa bir süre kalırken Van’da seçim heyecanı devam ediyor. Siyasi partiler adaylarını açıklamaya başlarken Saadet Partisi ve Gelecek Partisi ittifak kararı alarak siyah ve beyaz renkler arasına sıkışmış kent siyasetine bir renk daha eklemeyi hedefliyor.

Son Dakika Van Haber… Van’da Gelecek Partisi Hizmet binasında kentte ki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelen Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan ve Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık alınan ittifak kararıyla 20 yıldır iki renk arasına sıkışan kent siyasetine yeni bir renk katmayı ve istihdam, yatırımlar için çalışacaklarını söyledi.

VAN’IN KADERİ DEĞİŞECEK

Her iki parti adına açıklamayı okuyan Abdulhekim Karabıyık, “Saadet ve Gelecek Partisi Van İl Başkanlıkları olarak bu hafta ki gündemimiz Şehir İttifakı! Çok Kıymetli Hemşerilerimiz,  Güzel şehrimiz Van’ın kaderini derinden etkileyecek önemli bir tarihe doğru ilerliyoruz. İnşallah, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçimde, siz değerli halkımızın desteği ve oylarıyla Van’ın kaderi değişecek ve bugüne kadar unutulan, ihmal edilen şehrimizin önü açılacak ve geleceğimizi hep birlikte inşa etmeye başlayacağız. Bu inanç ve azimle kurmuş olduğumuz şehir ittifakı partileri olarak teşkilatlarımızla birlikte, halisane duygularla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi

“PROBLEMLERİ ÇÖZECEĞİZ”

Çalışmalarımızda halkımızdan gördüğümüz sevgi, ilgi ve samimiyet, bir yandan sorumluluğumuzu artırırken, bir yandan da heyecan ve moralimizi yükseltmektedir diyen Karabıyık, “Kıymetli Hemşerilerimiz,  Şehrimizin problemlerini çözmekten, şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmekten başka bir niyetimiz ve hesabımız yoktur. Çünkü biz; Ayrıştırmak için değil, birleştirmek için şehir ittifakını kurduk!  Birilerine kaybettirmek için değil, herkese kazandırmak için birlikte hareket etmeye karar verdik!  Biz, Van seçmeninin oylarından önce, güvenine, sevgisine ve iltifatına talibiz. Bizler Şehir İttifakını kurarken parti ayrımı yapmadan Van’ı dert edinen toplumun tüm kesimlerini davet ettik. “Van, hepimizindir” dedik.  “Van’ı, hep birlikte yönetmeliyiz” dedik. Bunun için parti ve ideoloji ayrımı yapmadan, Van’da Şehir İttifakını oluşturduk.  Halkımızın tamamıyla görüşerek, dertlerini dinleyerek, fikirlerini alarak, projelerimizi hazırlıyoruz. Tek derdimiz uzun yıllardır belediye başkanları ve belediye meclisleri olmadan yönetilen bilerek ve isteyerek borç batağına saplanan şehrimizin hiçbir problemini çözüm üretemeyen yönetim anlayışını son vermektir. Bizim bu çabalarımızı, Van kamuoyu görüyor ve takdir ediyor, Allah hepsinden razı olsun.  Aynı inanç, azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğimizden kimsenin endişesi olmasın!  Bizlere güvenin ve desteğinizi esirgemeyin! Van için kurmuş olduğumuz Şehir İttifakı’na Van için dertlenen herkesi ve her kesimi davet ediyoruz gelin bu şehri birlikte yönetelim. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyoruz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.