Van’da üç çocuk babası yardım bekliyor

Van’da üç çocuk babası yardım bekliyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 02.02.2023
56
A+
A-

Son Dakika Van Haber… Van’ın İpekyolu ilçesine bağlı Bostaniçi Mahallesi aslan sokakta ikamet eden Artim ailesi yardım bekliyor.


Van’ın İpekyolu ilçesine bağlı Bostaniçi mahallesinde ikamet eden Halil Artim eşi ve üç kızıyla kaldığı toprak evde hayırseverden yardım bekliyor. Maddi manevi hayırseverden yardım bekleyen üç çocuk babası Artim gıda, giyim, ev eşyası, kırtasiye malzemesi ve kömür eksiği olduğunu ifade etti.


Yardım çağrısında bulunan Baba Halil Artim, “evimiz çok eski toprak doğru dürüst bir ev eşyası yok, gerek gıda, gerek giyim olarak maddi manevi her şeye ihtiyacımız var. Kapı pencere olsun hepsi eski yani gerçekten çok zor durumdayım, düzenli bir isim yok çocuklarıma bakamıyorum, açıkçası sizden bir el uzatmanızı çok istiyorum ve inşallah yardımcı olursunuz. Üç çocuğum var eşim le beraber beş kişiyiz geçimimizi yapamıyorum bazen intihar yapmayı bile düşündüğüm anlar oldu çünkü çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayamıyor im ve ezik hissediyorum kimine bakıyorum ve çocuklarıma bakıyorum resmen utanıyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.