Vanlılar dikkat: 10 ilçede elektrikler kesilecek

Vanlılar dikkat: 10 ilçede elektrikler kesilecek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 08.11.2023
11
A+
A-

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş (VEDAŞ) kent genelinde kar yağışı öncesi bakım onarım çalışmaları kapsamında yapılacak elektrik kesintileri ile ilgili duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda 10 ilçede elektrikler kesilecek.  

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş (VEDAŞ) kent genelinde kar yağışı öncesi bakım onarım çalışmaları kapsamında yapılacak elektrik kesintileri ile ilgili duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda 10 ilçede elektrikler kesilecek.  

MURADİYE

Gümüştepe mahallesi,yk argit mahallesi,aşağı argit mezrası, demirtepe mezrası,dinçbaş mezrası,gönderme mahallesi,tansu ziyaret mezrası,gönderme değirmen mezrası,şelale mermer fabrikası,baz istasyonlarında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

GEVAŞ

Selimiye mah cumhuriyet cad, nurşin cad, melikşah sokakda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. İkizler mahallesi, kayalar mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

TUŞBA

İskele , şemsibey ve kalecik mahalleri ile bağlı 2911-2912-2906-2916-2929. Sokaklarda, gül1 ve 2. Sokaklar- 2906- 20907.sokak, seher 1 ve 2. Sokaklarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.  Adıgüzel adıgüzel ağartı akçaören akçift alaköy aşıt atmaca ayanıs bağdaşan bardakçı çakırbey çolpan dağönü değirmenözü derebey dibekdüzü dilimli ermişler esenpınar gedikbulak göllü gülsünler güvençli halkalı hıdırköy kalecik karaağaç kasımoğlu koçköy kolsatan kumluca meydancık mollakasım ocaklı otluca özkaynak özyurt pirgarip sağlamtaş satıbey şahgeldi şemsibey tabanlı tevekli topaktaş yaylıyaka yemlice yeniköşk yeşilsu yumrutepe mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ÇATAK

Çılga köyü mersin mezrasında planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

GÜRPINAR

Uzungedik mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BAŞKALE

Kocaköy, yavuzlar, bilgeç, saçan mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

BAHÇESARAY

Bağcılar mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

EDREMİT

Süphan mahallesi ve yeni mahallede planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

ÖZALP

Gültepe mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

İPEKYOLU

Kavurma mahallesi, şabaniye mahallesi çay üstü sokakları küme evlerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır. Ağzıkara-yatıksırt-yukarı güneyce-aşağı güneyce-dibekli mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanmaktadır.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.