Yıldızlar Galasından Van Medya Güzellik Merkezine ödül

Yıldızlar Galasından Van Medya Güzellik Merkezine ödül
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.06.2024
Düzenleme: 10.06.2024 12:51
12
A+
A-

İran, Azerbeycan, Irak ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen kuaför, berber ile güzellik salonu işletmecisinin katılımıyla, Bitlis’in Tatvan ilçesinde “Yıldızlar Galası” programı düzenlendi. Van adına galaya katılan Gurbet Kaval ödüle layık görüldü.

İran, Azerbeycan, Irak ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen kuaför, berber ile güzellik salonu işletmecisinin katılımıyla Fuar Kongre Merkezi’nde “Tatvan Dünya Yıldızlarını Ağırlıyor” sloganıyla düzenlenen programa 4 ülkeden 120 kuaför, berber ve güzellik salonu işletmecisi ile oda başkanları katıldı. Kırmızı halı yürüyüşüyle başlayan programda, sektörde en iyileri arasında yer alan katılımcılara ödül verilirken, oda başkanlarına da plaket takdim edildi.

Programı düzenleyenlerden kesim ve renklendirme eğitmeni Bora Öner, “9 yıldır bu sektörde eğitmenlik düzeyinde ilerliyorum. Türkiye’nin farklı illerinde çok sayıda bu tür organizasyonlar yaptık. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki insanların misafirperverliği ve sıcak tavırları bizi buralara çekiyor. Meslektaşlarım Lidya Yalçın, Ramazan Çulha ve Onur Aydemir ile birlikte Tatvan’da düzenlediğimiz ödül törenimize Azerbeycan, İran, Irak ve ülkemizin farklı illerinden 120 kişi katıldı. Mesleğinde iyi olanlar ve başarı elde edenleri ödüllendirdik. Misafirlerimize de plaket takdim ettik. Bu sektörde özellikle gençlerimizin ve bayanların önünü açmalıyız” dedi.

Tatvan’da düzenlenen programda Van’a ödül verildi. Uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren Medya Güzellik Merkezi imtiyaz sahibi Gurbet Kaval yılın en başarılı isimler arasında yerini aldı. Van adına düzenlenen galaya katıldığını söyleyen Kaval, “Bu ödülü Van adına aldım, Van adına katıldım bu programa ve farklı ülke ve illerin katılımıyla düzenlenen galada ödül almam beni gururlandırdı. Özellikle bu tür büyük organizasyonlarda Van adına ödül alınması ayrı gurur verici bir durum” dedi.

Ödül töreni sonrası hatıra fotoğrafları çekimiyle devam eden program müzikli eğlence ve halaylarla sona erdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.